(Čeština) Vděčná klientka Monika

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Když se člověk setká s fyzioterapeutem, který odpomůže jeho letitému trápení, tak jsem přesvědčena, že by tuto pozitivní zkušenopst měl sdílet s ostatními. Mým problémem byl krátký “cupitavý” krok a dopředu nahnutý trup. Prostě hezký pohled na mne nebyl. Bolesti s tím související jsem občas potlačila léky a když se nademnou slitoval ortopéd tak mi věnoval pár opichů. Chodit mně nebavilo, protože jsem se loudala za ostatními, a poslouchala nejapné poznámky…
Vše se v dobré obrátilo, když dbalá rad svých známých, jsem se obrátila na fyzioterapeuta Mgr.Václava Kruckého. A dobře jsem udělala! Díky jeho empatii a především dlouhodobé trpělivosti při procvičování Vojtovy metody – opět skáču přes kaluže. K překvapení svého okolí chodím vzpřímeně, prodloužil se mi výrazně krok a v dálkových pochodech zaujímám přední místa. Jsem mezi těmi, kteří čekají až je loudalové dojdou. Prostě jsem vděčná Mgr. Kruckému za to, že těsně před svou věkovitou sedmdesátkou jsem objevila radost z chůze, a potažmo, i ze zdravého životního stylu. Jen je velká škoda, že jsem pana Kruckého nepoznala dřív.